bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP

Strona Biuletynu Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli składa się z menu przedmiotowego w lewej części strony oraz z pola publikacji treści na środku strony.

Poruszanie się po stronie umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.

W górnej części strony po prawej stronie umieszczone zostało narzędzie do zmiany rozmiarów czcionki używanej do wyświetlania strony (A A A). Jeżli obecny rozmiar jest niewystarczający, a strona jest dla nas mało czytelna, możemy łatwo to zmienić, wybierając odpowiednio większy rozmiar czcionki.

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania umieszczone po lewej stronie w górnej części strony nad logo BIP. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk "Szukaj". W wyniku otrzymamy listę podstron, na których zawarta jest pożądana informacja. Pod menu przedmiotowym znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej.

Strona BIP wyposażona jest w rejestr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu w odnośnik "wersje archiwalne tej strony" znajdujący się pod każdą ze stron/podstron.

W menu przedmiotowym umieszczono łącze do modułu statystycznego BIP, który dostarcza informacji na temat liczby odwiedzin poszczególnych działów.

W górnej części strony znajduje się logo biuletynu odsyłające do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej, prowadzonej przez MSWiA - www.bip.gov.plOpublikował: Michał Kaczmarek
Publikacja dnia: 15.01.2019
Podpisał: Marcin Sławiński
Dokument z dnia: 18.01.2012
Dokument oglądany razy: 3 954